דף הבית » תרופות סבתא » התרופה הישנה של סבתא: כיצד לטפל בזיהום בדרכי השתן ברפואה טבעית

התרופה הישנה של סבתא: כיצד לטפל בזיהום בדרכי השתן ברפואה טבעית

מהי זיהום בדרכי השתן?

זיהום בדרכי השתן (UTI) הוא זיהום המשפיע על כל חלק בדרכי השתן, כולל הכליות, השתן, שלפוחית השתן ושופכה.תסמינים של UTI יכולים לכלול תחושת צריבה בעת שתן, שתן תכוף ודם בשתן.UTIs יכולים להיגרם על ידי חיידקים, פטריות או אורגניזמים אחרים.

הרפואה של סבתא ל- UTIS

הרפואה של סבתא היא תרופה עתיקה ל- UTI המשמשת כיום.התרופה מיוצרת ממגוון עשבי תיבול וצמחים המשמשים במשך מאות שנים לטיפול ב- UTIS.עשבי תיבול וצמחים אלה כוללים שום, ג’ינג’ר, יארו ואכינצאה.

ניתן להפוך את התרופה של סבתא לתה על ידי הרתחת עשבי התיבול במים, או שניתן לקחת אותה בצורת גלולה או קפסולה.ניתן לערבב גם את עשבי התיבול עם חומץ דבש או חומץ תפוחים כדי ליצור משקה מרגיע.

כיצד להשתמש ברפואה של סבתא

בעת שימוש בתרופה של סבתא, חשוב לעקוב אחר ההוראות בזהירות.המינון ומשך הטיפול משתנים בהתאם לחומרת ה- UTI.

עבור UTIs קלים, קח שתיים עד שלוש כמוסות של תרופת הסבתא שלוש פעמים ביום במשך שבעה עד עשרה ימים.עבור UTI בינוני עד חמור, קח שניים עד שלוש כמוסות שלוש פעמים ביום במשך ארבעה עשר עד עשרים ואחד ימים.

חשוב גם לשתות שפע נוזלים בזמן נטילת התרופה של סבתא.שתיית לפחות שמונה כוסות מים ביום יכולה לעזור לשטוף את החיידקים הגורמים לזיהום.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש בתרופה של סבתא עבור UTI, מועיל להוסיף כמה טיפות של שמנים אתרים כמו שמן עץ התה או שמן לבנדר לתה.שמנים אתריים אלה יכולים לעזור להילחם בחיידקים הגורמים לזיהום ולהפחית דלקת.

מה הם תרופת הדרכים בשתן תרופה של סבתא?

זיהום בדרכי השתן של הרפואה של סבתא היא סוג של רפואה סינית מסורתית המשמשת לטיפול בזיהומים בדרכי השתן (UTIS).התרופה עשויה משילוב של עשבי תיבול ומרכיבים אחרים על בסיס צמחים כמו ג’ינג’ר, ליקריץ וג’ינסנג.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי הפחתת דלקת, הגברת החסינות והלחמה על חיידקים.צורה זו של רפואה שימשה במשך מאות שנים בסין והיא עדיין בשימוש נרחב באזורים מסוימים כיום.

מהם היתרונות של דלקת בדרכי השתן של התרופה של סבתא?

היתרון העיקרי של תרופת הסבתא של סבתא זיהום בדרכי השתן הוא בכך שהיא יכולה לספק הקלה מתסמיני UTI ובמקביל לסייע במניעת זיהומים עתידיים.לרבים מעשבי תיבול ומרכיבים מבוססי צמחים המשמשים בתרופה הם בעלי תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של UTI.התרופה יכולה גם להגביר את מערכת החיסון ולעזור לגוף להילחם בכל חיידקים מזיקים.

כיצד להשתמש בדלקת בדרכי השתן של התרופה של סבתא?

דלקת בדרכי השתן תרופת הסבתא נלקחת בדרך כלל בצורה של תה.עשבי התיבול והמרכיבים על בסיס צמחים מעורבבים עם מים חמים ומותירים לתלול למשך מספר דקות.לאחר מכן ניתן לצרוך את התה עד שלוש פעמים ביום.חשוב לציין כי יש לדון במינון ותדירות התרופה עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתתחיל כל סוג של טיפול.

מהן תופעות הלוואי של תרופות של דלקת בדרכי השתן של סבתא?


תופעות הלוואי השכיחות ביותר של תרופת הסבתא של סבתא זיהום בדרכי השתן הן שלשול, בחילה ואי נוחות בבטן.במקרים נדירים, אנשים מסוימים עשויים לחוות תגובה אלרגית לעשבי התיבול המשמשים בתרופה.אם מתרחשות אחת מתופעות הלוואי הללו, חשוב להפסיק ליטול את התרופה ולפנות לטיפול רפואי.

שאלות נפוצות

 • מהו זיהום בדרכי השתן של התרופה של סבתא?
  זיהום בדרכי השתן של הרפואה של סבתא היא סוג של רפואה סינית מסורתית המשמשת לטיפול בזיהומים בדרכי השתן (UTIS).
 • מה היתרונות של השתןזיהום ברפואה של סבתא?
  היתרון העיקרי של תרופת דרכי השתן של התרופה של סבתא הוא בכך שהיא יכולה לספק הקלה מתסמיני UTI ובמקביל לסייע במניעת זיהומים עתידיים.
 • כיצד להשתמש בדלקת בדרכי השתן של התרופה של סבתא?
  דלקת בדרכי השתן תרופת הסבתא נלקחת בדרך כלל בצורה של תה.עשבי התיבול והמרכיבים על בסיס צמחים מעורבבים עם מים חמים ונשארים לתלול למשך מספר דקות.
 • מהן תופעות הלוואי של דלקת בדרכי השתן של התרופה של סבתא?
  תופעות הלוואי השכיחות ביותר של זיהום בדרכי השתן תרופת הסבתא הן שלשול, בחילה ואי נוחות בבטן.

לסיכום, זיהום בדרכי השתן של הרפואה של סבתא היא סוג של רפואה סינית מסורתית המשמשת לטיפול בזיהומים בדרכי השתן.התרופה עשויה משילוב של עשבי תיבול ומרכיבים אחרים על בסיס צמחים והיא מאמינה שהיא פועלת על ידי הפחתת דלקת, הגברת החסינות והלחמה על חיידקים.היתרון העיקרי של תרופה זו הוא בכך שהיא יכולה לספק הקלה מתסמיני UTI תוך סיוע גם במניעת זיהומים עתידיים.עם זאת, חשוב לציין כי יש לדון במינון ותדירות התרופה עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתתחיל כל סוג של טיפול, וכי תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של התרופה הן שלשול, בחילה ואי נוחות בבטן. זיהום בדרכי השתן הוא בעיה שכיחה שיש להתייחס אליהם ברצינות וטיפול נכון, וזיהום בדרכי השתן של סבתא עשויה להועילאפשרות עבור אנשים מסוימים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן