דף הבית » תרופות סבתא » סבתא יודעת הכי טוב: 5 תרופות טבעיות לשריפת בטן מרגיעה

סבתא יודעת הכי טוב: 5 תרופות טבעיות לשריפת בטן מרגיעה

תרופות סבתא בוערות בטן

תחושת השריפה בבטן היא סוגיה נפוצה ויכולה להיגרם על ידי גורמים רבים ושונים.זה יכול להיגרם על ידי מגוון דברים כמו אכילת אוכל חריף מדי, לשתות יותר מדי אלכוהול או אפילו לחץ.למרבה המזל, ישנם סעדים רבים שהועברו לאורך הדורות שיכולים לעזור להקל על אי הנוחות ולספק הקלה.להלן מבט על כמה מהסעדים הטובים ביותר לשוררי הבטן שסבתא שעשויים להיות מסוגלים לעזור.

תה צמחים

שיטות ריפוי מסורתיות מסתמכות לרוב על עשבי תיבול, ולא בכדי – עשבי תיבול רבים הם בעלי תכונות ריפוי עוצמתיות.לשריפת בטן, אחד התה הצמחי היעיל ביותר הוא קמומיל.קמומיל שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את הדלקת ולהקל על הכאב.להכנת תה קמומיל, פשוט תלול כפית אחת של קמומיל מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות, ואז מסננים ושותים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה עוצמתית לשריפת בטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור לנטרל עודף חומצת קיבה.כדי להשתמש בג’ינג’ר, הוסף כפית ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים חמים, ואז תלול במשך חמש דקות לפני מתאמץ ושתייה.אתה יכול גם להוסיף מעט דבש לתה הג’ינג’ר שלך אם אתה מוצא אותו מריר מדי.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אין לך זמן להכין כוס תה, אתה יכול גם לקחת כמוסות ג’ינג’ר או ללעוס על חתיכת שורש ג’ינג’ר טרי.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לשריפת בטן.זה עוזר לאזן את החומציות בקיבה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושתה אותו לפני הארוחות.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה יעילה נוספת לשריפת בטן.זה עוזר להפחית את החומציות של הבטן ולנטרל כל עודפי חומצה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה לכוס מים ושתה אותה.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה נפוצה נוספת לשריפת בטן.הם יכולים לעזור להפחית את החומציות בקיבה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בהם, הוסף כפית אחת של זרעי כמון לכוס מים חמים ותלול למשך חמש דקות.ואז מסננים ושותים.

זרעי שומר

זרעי שומר הם עוד תרופה נהדרת לשריפת בטן.הם יכולים לעזור להפחית את חומציות הבטן ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בהם, הוסף כפית אחת של זרעי שומר לכוס מים חמים ותלול למשך חמש דקות.ואז מסננים ושותים.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה פופולרית נוספת לשריפת בטן.הוא מכיל פרוביוטיקה המסייעת לקידום חיידקים בריאים במעיים.אכילת כוס של יוגורט רגיל ולא ממותק יכולה לעזור להפחית את שריפת הבטן.

מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה נהדרת לשריפת בטן.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.כדי להשתמש בו, מערבבים כוס אחת של מיץ אלוורה עם כוס מים אחת ושתה אותו לפני הארוחות.

מסקנה

שריפת בטן היא נושא נפוץ שיכול להיגרם על ידי דברים רבים ושונים.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שהועברו לאורך הדורות שיכולים לעזור להקל על אי הנוחות ולספק הקלה.תה צמחים, ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, סודה לשתייה, זרעי כמון, זרעי שומר, יוגורט ומיץ אלוורה הם כולם תרופות פופולריות לשריפת בטן.נסה כמה מהתרופות הללו כדי לעזור להקל על אי הנוחות שלך ולמצוא את זה שמתאים לך ביותר.

תרופות טבעיות לשריפת בטן

ישנם תרופות טבעיות רבות לשריפת בטן שהועברו מדור לדור.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מאי הנוחות והכאב של מצב זה.חלק מהתרופות הללו כוללות:

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לשריפת בטן שלעתים קרובות מומלצת על ידי סבתות.זה עוזר לאזן את רמות החומציות בקיבה ולהפחית אתתחושת שריפה שמגיעה עם ריפלוקס קיבה.להכנת תרופה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים ושתה אותו פעמיים ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עוצמתית שמשמשת זה מכבר על ידי סבתות לטיפול בשריפת בטן.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה וגם מסייע בהפחתת בחילות והקאות שיכולות להתרחש במצב זה.כדי להכין תרופה, מערבבים כף אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כוס מים חמים ושתה את התערובת פעמיים ביום.

תרופות צמחיות לשריפת בטן

תרופות צמחי מרפא פופולריות גם בקרב סבתות לטיפול בשריפת בטן.עשבי תיבול רבים הם בעלי תכונות שיכולות לעזור להפחית דלקת, להרגיע את הקיבה ולהקל על אי הנוחות הקשורה למצב זה.חלק מהעשבים הנפוצים ביותר כוללים:

 • קמומיל
 • ג’ינג’ר
 • Peppermint
 • Lemon Balm
 • ליקריץ

ניתן לקחת עשבי תיבול אלה בצורה של תה, תמיסות או כמוסות.חשוב לדבר עם איש מקצוע מוסמך לבריאות לפני שתשתמש בתרופות צמחיות כלשהן כדי להבטיח שהם בטוחים שתוכלו להשתמש בהם.

שינויים תזונתיים לשריפת בקיבה

סבתות המליצו זה מכבר לבצע שינויים תזונתיים כדי לעזור להפחית את אי הנוחות של שריפת הקיבה.אכילת ארוחות קטנות יותר בתדירות גבוהה יותר לאורך היום יכולה לעזור להפחית את כמות החומצה בקיבה.הימנעות ממזונות עשירים בשומן, חריף או חומצי יכולה גם לעזור להפחית את הסימפטומים של שריפת הקיבה.בנוסף, חשוב להישאר לחות על ידי שתיית שפע נוזלים לאורך היום.

שריפת בטן יכולה להיות מצב מאוד לא נוח וכואב.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות וצמחי מרפא בהן סבתות משתמשות במשך דורות כדי לעזור בהקלה.על ידי ביצוע כמה שינויים תזונתיים פשוטים ושימוש בתרופות טבעיות, ניתן להפחית את אי הנוחות והכאב הקשורים למצב זה.

שאלות נפוצות

 • מהי התרופה הטבעית הטובה ביותר לשריפת בטן?

  התרופה הטבעית הטובה ביותר לשריפת בטן היא חומץ תפוחים.זה עוזר לאזן את רמות החומציות בקיבה ולהפחית את תחושת השריפה שמגיעה עם ריפלוקס קיבה.

 • האם יש תרופות צמחיות לשריפת בטן?

  כן, ישנם כמה תרופות צמחיות לשריפת בטן.קמומיל, ג’ינג’ר, מנטה, לימון מזור ולוש הם כל עשבי תיבול שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה.

 • אילו שינויים תזונתיים עלי לבצע כדי להפחית את שריפת הבטן?

  אכילת ארוחות קטנות יותר בתדירות גבוהה יותר לאורך היום והימנעות ממזונות עשירים בשומן, חריף או חומצי יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של שריפת הקיבה.חשוב גם להישאר לחות על ידי שתיית שפע נוזלים לאורך היום.

שריפת בטן יכולה להיות מצב מאוד לא נוח, אך ניתן לנהל אותה עם תרופות טבעיות וצמחי מרפא.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך מאות שנים כדי לספק הקלה, והן עדיין בשימוש נרחב כיום.על ידי ביצוע כמה שינויים תזונתיים פשוטים ושימוש בתרופות טבעיות וצמחי מרפא, ניתן להפחית את אי הנוחות והכאב הקשורים למצב זה.

השימוש בתרופות טבעיות וצמחי מרפא לשריפת בטן מקובל ומומלץ.עם זאת, חשוב לדבר עם איש מקצוע מוסמך לבריאות לפני שתשתמש בכל סוג של תרופה כדי להבטיח שבטוח לך להשתמש.בנוסף, חשוב לעקוב אחר ההוראות בכל תרופה ולא לחרוג מהמינון המומלץ.

על ידי ביצוע הסעדים הטבעיים והשינויים התזונתיים המומלצים על ידי סבתות, אפשר

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן