דף הבית » תרופות סבתא » 5 תרופות ביתיות שאושרו על ידי סבתא להפרעה ברגליים!

5 תרופות ביתיות שאושרו על ידי סבתא להפרעה ברגליים!

מהו יתר -יתר ברגליים?

יתר -הידרוזיס הוא מצב רפואי הגורם להזיעה מוגזמת בגוף, בדרך כלל ברגליים.זהו מצב שכיח, המשפיע על כ -3% מהאוכלוסייה.הזיעה המיוצרת יכולה להיות מקומית לאזור אחד בלבד בגוף, כמו כפות הרגליים, או שניתן להכליל אותה, ומשפיעה על אזורים רבים בגוף.יתר -הידרוזיס יכול להוביל למבוכה חברתית, אי נוחות אישית ויכולים להפריע לפעילויות היומיומיות.

מה גורם להפרעת יתר ברגליים?

הגורם המדויק להיפר -הידרוזיס אינו ידוע, אך על פי ההערכה, הוא קשור למערכת העצבים הסימפתטית.מערכת זו שולטת בתפקודים הבלתי רצוניים של הגוף, כמו הזעה.נהוג לחשוב שבאנשים הסובלים מהופרתרוזיס, מערכת העצבים הסימפתטית פעילה יתר על המידה, וגורמת להזעה מוגזמת.

בנוסף למערכת עצבים אוהדת יתר על המידה, גורמים אחרים להפרעה עשויים לכלול מצבים רפואיים כמו סוכרת, הפרעות בבלוטת התריס או זיהום.תרופות מסוימות, כמו כמה נוגדי דיכאון, יכולות גם לגרום להזיעה מוגזמת.

סבתות סבתות להפרעה ברגליים

ישנם מגוון של תרופות סבתות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של יתר -הידרוזיס ברגליים.אלו כוללים:

  • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים שימש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות.כדי להשתמש בו כדי להפחית את ההזעה המופרזת ברגליים, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים ומרחים על האזור הפגוע.השאירו 15-20 דקות לפני השטיפה.
  • תה שחור: תה שחור מכיל חומצה טאנית, המסייעת להפחתת הזעה.כדי להשתמש בו כתרופה להיפר -הידרוזיס, תלולים שתי שקיות תה שחורות בכוס מים רותחים למשך 10 דקות, ואז מסננים את התה.החל את התה המקורר על האזור המושפע.
  • סודה לשתייה: סודה לשתייה היא בעלת תכונות נוגדות -פירנט, שיכולות לעזור להפחית את ההזעה.כדי להשתמש בו כתרופה להיפר -הידרוזיס, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם מספיק מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר למשך 15 דקות לפני השטיפה.
  • מיץ לימון: למיץ לימון יש תכונות עיקריות, שיכולות לעזור להפחית את ההזעה.כדי להשתמש בו כתרופה להיפר -הידרוזיס, מערבבים מיץ של לימון אחד עם כוס מים אחת ומורחים על האזור המושפע.השאירו 15-20 דקות לפני השטיפה.

בנוסף לתרופות אלה, חשוב לתרגל היגיינה טובה וללבוש בגדים נושמים וקלים.זה יכול לעזור להפחית את הזעה ואי נוחות.חשוב גם להישאר לחות ולהימנע ממזונות חריפים, מכיוון שאלו יכולים להחמיר את הזעה.

עצה ייחודית להפרעה ברגליים

כדי להפחית את הסימפטומים של יתר -הידרוזיס ברגליים, נסה להשתמש בשילוב של תרופות טבעיות, כמו תה שחור, מיץ לימון וחומץ תפוחים.בנוסף, נסה להשתמש בתערובת של סודה לשתייה ומים כמרכז -פסוח טבעי.החלת תערובת זו על האזור הפגוע והשארתו למשך 15 דקות לפני השטיפה יכולה לעזור להפחית את ההזעה.

יתר -הידרוזיס ברגליים יכול להיות מצב מביך לחיות איתו.זה יכול להיות קשה למצוא הקלה מההזעה המתמדת והתחושה הלא נוחה שהיא גורמת.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של יתר -הידרוזיס ברגליים.בפרט, ישנם מספר סעדים של סבתות שהועברו לאורך דורות שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת הזעה מוגזמת של היפר -הידרוזיס ברגליים.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע ביתרונות הבריאותיים הרבים שלו ויכול לשמש כתרופה טבעית להפרעה.ההערכה היא כי החומצה האצטית בחומץ יכולה לעזור לווסת את יתרת החומציות של העור, מה שיכול להפחית את כמות הזיעה שהיא פונהסד.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לצורך יתר -יתר ברגליים, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים עם מים ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.אפשר לתערובת לשבת 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

2.תה מרווה

תה מרווה הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת הזעה מוגזמת של יתר -הידרוזיס ברגליים.תה המרווה פועל על ידי הפחתת ייצור הזיעה, מה שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של יתר -הידרוזיס.להכנת התה, תלול 1 כפית עלי מרווה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.לאחר התקררות התה, החל אותו ישירות על האזור המושפע.אפשר לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה עם מים חמים.

יתר -הידרוזיס ברגליים תרופות סבתות: תרופות ביתיות

בנוסף לתרופות טבעיות, ישנם גם כמה תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הזעה מוגזמת של יתר -הידרוזוזיס ברגליים.תרופות ביתיות אלה הועברו לאורך דורות, והוכחו כיעילות להפחתת ההזעה הקשורה להפרעה.

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד -פסוח טבעי שניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת הזעה מוגזמת ברגליים.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים 2 כפות סודה לשתייה עם 1 כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתם במים חמים.

2.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפחית את ההזעה המופרזת ברגליים.כדי להשתמש במכשפה לוז, מערבבים 1 כפית לוז מכשפה עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתם במים חמים.

שאלות נפוצות

  • מהו יתר -יתר ברגליים?

    יתר -הידרוזיס ברגליים הוא מצב בו האדם חווה הזעה מוגזמת ברגליים.

  • האם יש תרופות טבעיות להיפר -הידרוזיס ברגליים?

    כן, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הזעה מוגזמת של יתר -הידרוזיס ברגליים.אלה כוללים חומץ תפוחים, תה מרווה, סודה לשתייה ולוז מכשפה.

לסיכום, ישנם תרופות טבעיות רבות ותרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הזעה מוגזמת של יתר -הידרוזיס ברגליים.התרופות הטבעיות והבית הללו הועברו לאורך דורות, והוכחו כיעילות להפחתת ההזעה הקשורה להפרעה.עם זאת, תמיד חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שהם עשויים שלא להתאים לכולם. hyperhidrosis הוא מצב חמור שניתן לשפר עם הטיפול הנכון.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן