דף הבית » תרופות סבתא » 5 תרופות שאושרו על סבתא לבחילה של הריון – ניסו ונבדקו!

5 תרופות שאושרו על סבתא לבחילה של הריון – ניסו ונבדקו!

בחילה של הריון: הסעדים של סבתא

הריון הוא זמן מיוחד, אך עם זה מגיע מגוון של שינויים פיזיים ורגשיים.אחד הנפוצים שבהם הוא בחילה.אמהות מצפות רבות חוות מחלת בוקר, שיכולה לנוע בין קלה לחמורות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים כדי להקל על תסמיני הבחילה של ההיריון.להלן כמה מהסעדים האהובים על סבתא שיעזרו לאמהות מצפות להתמודד עם מחלת בוקר.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לבחילה.נחשב להפחית את חומצת הקיבה ולעורר עיכול.ניתן לקחת אותו בצורות שונות, כמו תה ג’ינג’ר, ג’ינג’ר אייל או כמוסות ג’ינג’ר.מחקרים מצאו שג’ינג’ר יכול להפחית את חומרת תסמיני מחלת הבוקר.

היתרונות של ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בבטן.ידוע שהוא גם ממריץ עדין לעיכול ויכול לעזור להפחית התכווצויות וכאבי בטן.בנוסף, ג’ינג’ר הוא נוגד חומצה טבעי ויכול לעזור להפחית את הבחילה.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.נחשב לסייע בהפחתת חומצת הקיבה ולהפחית את תחושת הבחילה.ניתן לקחת אותו בצורות שונות, כמו תה מנטה מנטה, כמוסות מנטה, או על ידי שאיפת שמן אתרי מנטה.מחקרים מצאו כי מנטה יכולה להפחית את חומרת תסמיני מחלת הבוקר.

היתרונות של מנטה

מנטה הוא אנטי -עווית, שיכול לעזור להפחית התכווצויות.ידוע שהוא גם ממריץ עדין לעיכול ויכול לעזור להפחית את הבחילות.בנוסף, מנטה הוא נוגד חומצה טבעי ויכול לעזור להפחית את חומצת הקיבה.

לימון

לימון הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.נחשב לסייע בהפחתת חומצת הקיבה ולהפחית את תחושת הבחילה.ניתן לקחת אותו בצורות שונות, כמו מי לימון, מיץ לימון או כמוסות לימון.מחקרים מצאו כי לימון יכול להפחית את חומרת תסמיני מחלת הבוקר.

היתרונות של לימון

לימון הוא נוגד חומצה ויכול לעזור להפחית את חומצת הקיבה.זהו גם משתן טבעי, שיכול לעזור להפחית את הנפיחות.בנוסף, ידוע כי לימון הוא ממריץ עדין לעיכול ויכול לעזור להפחית בחילה.

טיפ ייחודי

טיפ מועיל לנשים בהריון שחוו מחלת בוקר הוא לשמור על חטיף קטן בקרבת מקום, כמו קרקרים או דגנים יבשים.אכילת חטיף קטן יכולה לעזור ליישב את הבטן ולהפחית את תחושת הבחילה.

לסיכום, בחילה בהריון היא בעיה שכיחה עבור אמהות מצפות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על התסמינים.ג’ינג’ר, מנטה ולימון הם כולם תרופות פופולריות לבחילה.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת, התכווצויות וחומצת קיבה.בנוסף, שמירה על חטיף קטן בקרבת מקום יכולה לעזור ליישב את הבטן ולהפחית את תחושת הבחילה.עם הסעדים של סבתא, אמהות מצפות יכולות להרגיש יותר בנוח וליהנות מהריון.

הסעדים של סבתא לבחילה בהריון יכולים להיות פשוטים ויעילים.רבים מהתרופות הללו טבעיות, בטוחות ובמחיר סביר.הם מגובים גם מאות שנים של עדויות אנקדוטיות, כמו גם מחקר מדעי.מסעדים צמחיים לטיפולים הומאופתיים, ישנן מספר אפשרויות לחקור בכל מה שקשור להקל על הסימפטומים של מחלת בוקר.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הם הנפוצים ביותר ואחת מצורות הטיפול העתיקות ביותר לבחילות ההיריון.עשבי תיבול שימשו במשך אלפי שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל מחלת בוקר.כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר לבחילות הריון הם ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל ועל פטל.לכל אחד מעשבי התיבול הללו יש תכונות ייחודיות משלו שיכולות לעזור להפחית את הבחילה.

  • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר שימש זה מכבר כדי להקל על הסימפטומים של NAתשתמש ב.ניתן לצרוך אותו בצורת תה, אבקה או קפסולה.ידוע שהוא מפחית בחילות והקאות, ואף יכול לעזור להפחית את חומרת מחלת הבוקר.
  • מנטה: ידוע כי מנטה נלחמת בבחילה וניתן לקחת אותה בצורת תה או קפסולה.ידוע שהוא מפחית את חומרת מחלת הבוקר, כמו גם מצמצם את תחושת הבחילה.
  • קמומיל: קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות וניתן לקחת אותו בצורת תה או קפסולה.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-נושא, שיכולות לעזור להפחית את חומרת מחלת הבוקר.
  • עלה פטל: ידוע עלה פטל כמסייע בהפחתת חומרת מחלת הבוקר וניתן לצרוך אותו בצורת תה או קפסולה.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת בחילות, כמו גם להפחית את תחושת הבחילות והקאות.

ניתן לקחת עשבי תיבול אלה באופן אינדיבידואלי או בשילוב.עם זאת, חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שנטילת תרופות צמחיות כלשהן, שכן עשבי תיבול עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או שיש להם תופעות לוואי אחרות.

טיפולים הומאופתיים

טיפולים הומאופתיים הם אפשרות נוספת להקלת בחילות ההיריון.תרופות הומיאופתיות אינן רעילות ומשמשות במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה בהריון.חלק מהתרופות ההומאופתיות הנפוצות ביותר לבחילה בהריון הן Nux Vomica, Sepia ו- Pulsatilla.לכל אחד מהתרופות הללו תכונות ייחודיות משלו שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של מחלת בוקר.

  • nux vomica: ידוע כי Nux Vomica מפחית את בחילות, הקאות ותחושת בחילה.ניתן לקחת אותו בצורת טבליות או נוזליות.
  • Sepia: ידוע ש- Sepia מפחית את הבחילות, הקאות ותחושת בחילה.ניתן לקחת אותו בצורת טבליות או נוזליות.
  • פולסאטילה: ידוע כי פולסילילה מפחיתה את הבחילות, הקאות ותחושת בחילה.ניתן לקחת אותו בצורת טבליות או נוזליות.

חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שנקלטים תרופות הומיאופתיות כלשהן, מכיוון שסעדים מסוימים עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או שיש להם תופעות לוואי אחרות.כמו כן, תרופות הומיאופתיות עשויות להימשך זמן רב יותר לתוקף מאשר תרופות מסורתיות, ולכן חשוב להיות סבלני.

מסקנה

הסעדים של סבתא לבחילה בהריון יכולים להיות דרך יעילה ובמחיר סביר להקל על תסמיני מחלת הבוקר.תרופות צמחיות וטיפולים הומאופתיים שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה בהריון.חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות לפני שנטילת תרופות צמחיות או הומיאופתיות, מכיוון שתרופות מסוימות עשויות לקיים אינטראקציה עם תרופות או שיש להם תופעות לוואי אחרות.עם טיפול נכון וקצת סבלנות, תרופות אלה יכולות להיות יעילות בהקלה על תסמיני מחלת הבוקר.

שאלות נפוצות

מהן הסעדים של סבתא לבחילה של הריון?

הסעדים של סבתא לבחילה בהריון הם אפשרויות טבעיות, בטוחות ובמחיר סביר להקלה על תסמיני מחלת הבוקר.ניתן ליטול תרופות צמחיות כמו ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל ועל פטל בצורת תה, אבקה או קפסולה.ניתן לקחת טיפולים הומאופתיים כמו Nux Vomica, Sepia ו- Pulsatilla

האם הסעדים של סבתא לבחילות בהריון בטוחים?

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן