דף הבית » תרופות סבתא » 7 הסעדים של סבתא למען גזים שימרשימו את המשפחה והחברים שלך!

7 הסעדים של סבתא למען גזים שימרשימו את המשפחה והחברים שלך!

כשסבתא אומרת להילחם במערכת גזים, הקשיבו
זה לא סוד שהסבתות יודעות הכי טוב, וזה כולל כשמדובר בגזים.לסבתא יש מגוון של תרופות ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית ואף לחסל גזים.מתרופות צמחי מרפא טבעיות ועד שינויים ותרגיל תזונתי, ישנן הרבה אפשרויות העומדות לרשותכם להיפטר מאותה בעיה מביכה.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הן אחת הדרכים האהובות על סבתא להילחם בגזים.ישנם מגוון עשבי תיבול שניתן להשתמש בהם כדי לעזור בבעיות עיכול, כגון:

 • שומר
 • קמומיל
 • ג’ינג’ר
 • Peppermint
 • Lemon Balm
 • שורש שן הארי
 • שורש ליקוריץ

ניתן להשתמש בצמחי מרפא אלה במגוון דרכים, כמו שתיית תה צמחים, הוספת עשבי התיבול למנות, או לקחת אותם כתוספי מזון.תרופות צמחיות הן דרך נהדרת לאזן באופן טבעי את מערכת העיכול ולהפחית את גזים.

שינויים תזונתיים

סבתא ממליצה גם לבצע כמה שינויים תזונתיים כדי לעזור להפחית את הגזים.יש להימנע ככל האפשר במזונות שידועים כגורמים למגוון גזים, כמו שעועית, ברוקולי וכרוב.בנוסף, נסו להימנע ממזונות עשירים בשומן וסוכר, מכיוון שאלו יכולים גם לתרום לבעיות עיכול.

סבתא ממליצה גם לאכול אוכלים עשירים בסיבים רבים יותר, מכיוון שאלו יכולים לעזור לשמור על מערכת העיכול בצורה חלקה.מזונות כמו פירות, ירקות, דגנים מלאים וקטניות הם כולם מקורות טובים לסיבים.

טיפ ייחודי ומועיל

סבתא ממליצה גם לשתות כוס מים חמים עם כפית דבש ומיץ לימון לפני הארוחות.זה יכול לעזור לעורר עיכול ולהפחית את הגזים.

פעילות גופנית

סבתא ממליצה גם להתעמל כדי לעזור להפחית את הגזים.פעילות גופנית עוזרת לעורר את מערכת העיכול, שיכולה לעזור להפחית את הגז והנפיחות.בנוסף, פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית את הלחץ, מה שעלול להשפיע לטובה על מערכת העיכול.

מסקנה

לסבתא יש מגוון של תרופות שיכולות לעזור להפחית את הגזים.תרופות צמחי מרפא, שינויים תזונתיים ופעילות גופנית יכולים לעזור להפחית את הגז והנפיחות.בנוסף, שתיית כוס מים חמים עם כפית דבש ומיץ לימון לפני הארוחות יכולה גם לעזור לעורר עיכול ולהפחתת הגז.אז בפעם הבאה שסבתא אומרת להילחם במערכת גזים, הקפידו להקשיב!

הסעדים של סבתא למען גזים: חלק 2

בחלק 1 דנו בכמה מהתרופות הפופולריות ביותר לגזים שהועברו דרך דורות של סבתות.בחלק זה נחקור תרופות טבעיות יותר, כמו עשבי תיבול טיפוליים והתאמות תזונתיות.המשך לקרוא כדי ללמוד עוד כיצד להתמודד עם סוגיית הגזים.

תרופות צמחי מרפא

טיפולי צמחים משמשים זה מכבר לטיפול בבעיות במערכת העיכול כמו גזים.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר ששימשו לטיפול במערכת גזים כוללים שומר, קמומיל וג’ינג’ר.

שומר

שומר שומר הוא צמח ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול כמו נפיחות, גז וקלקוליות.ניתן לצרוך אותו במגוון דרכים, כולל כתה, תמיסה או תוסף.על פי ההערכה, שומר פועל בכך שהוא עוזר להרפות את דרכי העיכול ושיפור העיכול.

קמומיל

קמומיל הוא עשב נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול.על פי ההערכה, היא פועלת בכך שהיא עוזרת להרפות את דרכי העיכול ולהפחתת דלקת.ניתן לצרוך את קמומיל במגוון דרכים, כולל תה או תוסף.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב פופולרי המשמש לעתים קרובות לטיפול בסוגיות עיכול כמו גזים.על פי ההערכה, היא פועלת בכך שהיא עוזרת להרפות את דרכי העיכול ושיפור העיכול.ניתן לצרוך ג’ינג’ר במגוון דרכים, כולל כתה, תמיסה או תוסף.

שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים תזונתיים יכול גם לעזור להפחית את ה- FLבולע.מזונות מסוימים יכולים לגרום לגז, כמו שעועית, ברוקולי וכרוב.הימנעות ממזונות אלה או אכילתם במתינות יכולה לעזור להפחית את הגזים.בנוסף, חשוב לשתות הרבה מים לאורך כל היום, מכיוון שזה יכול לעזור לשמור על מערכת העיכול בצורה חלקה.

מסקנה

הסעדים של סבתא למען גזים הם דרך מצוינת להפחית באופן טבעי את הגזים.תרופות צמחיות, כמו שומר, קמומיל וג’ינג’ר, יכולות לעזור להרפות את דרכי העיכול ולשפר את העיכול.בנוסף, ביצוע שינויים תזונתיים, כמו הימנעות ממזונות מייצרים גז ושתיית מים רבים, יכול לעזור להפחית את הגזים.כמו בכל טיפול, חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתתחיל בטיפול חדש.

שאלות נפוצות על הסעדים של סבתא למען גזים

 • אילו עשבי תיבול משמשים לטיפול במערכת גזים?
  שומר, קמומיל וג’ינג’ר הם כולם עשבי תיבול פופולריים המשמשים לטיפול במערכת גזים.
 • אילו שינויים תזונתיים יכולים לעזור להפחית את גזים?
  הימנעות ממזונות מייצרים גז, כמו שעועית, ברוקולי וכרוב, ושתיית הרבה מים יכולה לעזור להפחית את הגזים.

התרופות של סבתא למען גזים הם דרך יעילה וטבעית להפחית את תסמיני הגזים.תרופות צמחיות, כמו שומר, קמומיל וג’ינג’ר, יכולות להרפות את דרכי העיכול ולשפר את העיכול.בנוסף, ביצוע שינויים תזונתיים, כמו הימנעות ממזונות מייצרים גז ושתיית מים רבים, יכול לעזור להפחית את הגזים.כמו בכל טיפול, חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתתחיל בטיפול חדש כלשהו. wikipedia.org מספק גם מידע נוסף על התרופות של סבתא לגזים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן